Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu na Najlepsze Projekty Społeczne w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów społecznych zgłoszonych przez uczestników. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest złożenie wniosku konkursowego zawierającego opis zgłoszonego projektu, harmonogram działań i przewidywany budżet.

Celem projektu powinna być aktywna pomoc społecznościom lokalnym. Wnioskowana kwota dotacji określona we wniosku konkursowym powinna wynosić nie więcej niż 4 tys. zł. brutto. Wniosek konkursowy należy przesłać w formie elektronicznej (przesłany w edytowalnym formacie doc/Word) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 stycznia 2017 r. – termin nadsyłania wniosków. Wniosek należy wypełniać od str. 2 – BENEFICJENT

Termin realizacji projektu: 15 lutego - 15 czerwca, to czas na realizację projektu, należy uwzględnić te daty w harmonogramie działań.

 kryteria wyboru

Załącznik:
ikona wordWniosek konkursowy (114.5 kB)

Konkursu na Najlepsze Projekty Społeczne