Drukuj
Odsłony: 1412

belka loga

Pragniemy Państwa poinformować, że 10 czerwca  2020 r. (środa) jest ostatnim dniem doradztwa świadczonego przez pracowników biura LGD przed zakończeniem naborów nr 1/2020, skierowanych na rozpoczęcie działalności gospodarczych.

12 i 15 czerwca  2020 r. (piątek i poniedziałek ) nie przyjmujemy na doradztwo w Biurze LGD „Wszyscy Razem” ze względu na koniec naborów wniosków, który przypada na 15 czerwca  2020 r. Informacje telefoniczne będą udzielane w miarę możliwości i dyspozycyjności pracowników zaangażowanych w przyjmowanie wniosków.

Termin składania wniosków mija w dniu 15 czerwca  2020 r. o godz. 15.00. Wnioski, które nie zostaną zarejestrowane do godz. 15.00 – nie zostaną przyjęte w ramach ogłoszonych naborów wniosków. Ponadto zaznaczamy, że w celu przyjęcia wniosku konieczne jest zweryfikowanie ilości załączników oraz potwierdzenie zgodności z oryginałem kopii dokumentów, co wydłuża czas rejestracji wniosku. Zalecamy więc, aby nie zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia naboru. Przypominamy, że po złożeniu wniosku do LGD nie ma możliwości uzupełniania dokumentów czy wprowadzania jakichkolwiek zmian we wniosku lub załącznikach na poziomie LGD.

Biuro LGD „Wszyscy Razem”