Oczekujemy od wszystkich mieszkańców, zaangażowanych osób we wszystkie działania LGD aktywnego włączenia się w przygotowanie oraz wdrażanie nowej Lokalnej Strategii Rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do biura, które jest czynne w godzinach 7:30 – 15:30, gdzie można odbyć konsultacje, w razie jakichkolwiek pytań związanych z LSR.

Ewentualne pytania mogą być również kierowane na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pod wskazany adres można również przesłać fiszkę projektową i ankietę (w wersji elektronicznej w zakładce ANKIETY). W razie braku możliwości przesłania tych dokumentów w formie elektronicznej można je zostawić w punkcie mobilnym zorganizowanym w każdym Urzędzie Gminy z obszaru LGD „Wszyscy Razem ” .

Zachęcamy też do kontaktu z nami przez platformę Facebook, Messenger oraz bezpośrednio na organizowanych przez nas spotkaniach gdzie jest możliwość porozmawiania i uzyskania informacji.

Każda Państwa informacja będzie przetwarzana i postaramy się odpowiedzieć na przesyłane przez Państwa pytania w najbliższym możliwym czasie.

http://www.lgdwr.pl/images/Karta_pomys%C5%82u_LGDWR_ostat.pdf

https://forms.gle/9ni3dywAYiTchWb26