belka loga

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wszyscy Razem” serdecznie zaprasza na warsztat refleksyjny, którego celem jest analiza procesu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju. W jakim stopniu jej realizacja w 2022 roku przybliża nas do osiągnięcia zamierzonych celów i wskaźników.

Spotkanie stanowi realizację obowiązku nałożonego na LGD zgodnie z Wytycznymi nr 5/2017 z 18 sierpnia 2017 r. dotyczącymi ewaluacji i monitoringu. Warsztat refleksyjny należy przeprowadzić na początku każdego roku kalendarzowego, tak aby wypracowane wnioski mogły zasilić o dodatkowe informacje do sprawozdania rocznego z realizacji LSR za rok poprzedni i uwzględnić wnioski do sprawozdania za 2022 rok. Podczas warsztatu wypracowane zostaną ustalenia dotyczące koniecznych działań do wdrożenia w kolejnym roku realizacji LSR.

Do udziału w warsztacie zapraszamy członków Zarządu, Rady, Komisji Rewizyjnej i Stowarzyszenia, jak również mieszkańców obszaru objętego LSR, a także wnioskodawców i wszystkich zaangażowanych w proces wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju.       

Warsztat odbędzie się 21 lutego 2023 r. o godzinie 13.00 w Restauracji Ostoja Huzara w Gielniowie.    

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w warsztacie do dnia 20 lutego 2023 r. do godz. 12.00 mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel.:793115615.              

Kierownik Biura  LGD „Wszyscy Razem”
Agnieszka Listkiewicz