belka loga

Lokalna Grupa Działania Wszyscy Razem ogłasza nabór wniosków w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na przedsięwzięcie – ZWIĘKSZENIE DOSTĘPNOŚCI DO INFRASTRUKTURY SŁUŻĄCEJ SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ wskazane w Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Wszyscy Razem. Szczegóły pod adresem http://lgdwr.pl/index.php/nabory/ogloszenia

Informujemy, że w dniach od 25 pażdziernika do 28 pażdziernika włącznie, biuro pracuje zdalnie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt meilowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznym 796765965 .

Dotyczy: zapytania ofertowego nr 3/2022 dotyczącej usługi pt. organizacja wizyty studyjno-szkoleniowej do Włoch

belka loga

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wszyscy Razem” zaprasza potencjalnych beneficjentów na spotkanie organizowanie w ramach zaplanowanych naborów wniosków o przyznanie pomocy na operacje w zakresie – Rozwój Działalności Gospodarczej w ramach Poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się 20 października (czwartek ) br. o godz. 10.00 w biurze Lokalnej Grupy Działania „Wszyscy Razem” ul. Szkolna 1 , 26 -434 Gielniów.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Z poważaniem
Agnieszka Listkiewicz
Kierownik biura LGD ‘Wszyscy Razem”

belka loga

Konsultacje społeczne odbywały się w każdej z 10 –u gmin z obszaru LGD „Wszyscy Razem” od 9 do 25 września.
Spotkania były ogólnodostępne i skierowane do wszystkich mieszkańców gmin.