Szanowni Państwo,

w miniony piątek, 15 marca 2024 r, w Zajeździe Lwowskim w Klwowie odbyło się spotkanie informacyjne, poświęcone omówieniu założeń Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027. Spotkanie dedykowane było wszystkim mieszkańcom, przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym, członkom KGW i OSP oraz jednostkom sektora finansów publicznych z obszaru działania LGD „Wszyscy Razem”.

belka loga

Lokalna Grupa Działania „Wszyscy Razem” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone omówieniu założeń Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

Spotkanie dedykowane jest wszystkim mieszkańcom, organizacjom pozarządowym, członkom KGW i OSP, przedsiębiorcom oraz jednostkom sektora finansów publicznych z obszaru LGD „Wszyscy Razem”.

belka logaPrzewodniczący Rady LGD „Wszyscy Razem”, w związku z zakończonym naborem wniosków nr 01/2023 – Rozwijanie Działalności Gospodarczej o udzielenie wsparcia w zakresie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach PROW 2014-2020, zwołuje posiedzenie Rady w dniu 8 stycznia 2024 roku o godzinie 13:00 w Urzędzie Gminy Odrzywół, ul. Warszawska 53, 26-425 Odrzywół.

belka lgdwrzapilicze

Lokalna Grupa Działania „Wszyscy Razem” z siedzibą przy ul. Szkolnej 1 w Gielniowie poszukuje firmy do wykonania usługi na aranżację terenu o powierzchni 690 m2. Zleceniobiorców, zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do składania ofert za pośrednictwem załączonego formularza zgłoszeniowego. Oferty można składać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Wszyscy Razem”. Termin składania ofert upływa 04 grudnia 2023 r. o godzinie 15:00.

pdfTreść zapytania
wordFormularz ofertowy

Zdjęcie z konferencji

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością i dumą dzielimy się z Wami podsumowaniem niezwykłego wydarzenia – Konferencji podsumowującej realizacje Lokalnej strategii rozwoju na lata 2014- 2020 , która jednocześnie była połączona z jubileuszem 15 lecia Stowarzyszenie lokalnej grupy działania „Wszyscy razem”. To był niezapomniany dzień pełen refleksji, inspiracji i wspomnień, w którym uczestniczyli przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania "Wszyscy Razem" oraz zaproszeni goście.