Lokalna Grupa Działania „Wszyscy Razem”, ul. Szkolna 1 , 26- 434 Gielniów NIP: 6010063502; REGON:141443171 KRS: 0000306299 zaprasza do składania ofert na realizację zamówienia polegającego na wykonaniu i dostawie gadżetów promocyjnych z nadrukiem. Wydatek sfinansowany będzie w ramach realizacji projektu współpracy pn.”Tradycja i nowoczesność Polska Włochy – organizacja wizyt studyjno-szkoleniowych na terenie działania GAL Ernici Simbruini z udziałem przedsiębiorców i lokalnych liderów z obszaru działania Lokalnej Grupy Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice oraz Lokalnej Grupy Działania Wszyscy Razemw ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Szczegóły zapytania ofertowego znajdziecie Państwo pod adresm http://lgdwr.pl/index.php/aktualnosci/396-zapytanie-ofertowe-nr-2-2022-usluga-wykonania-i-dostawy-gadzetow-promocyjnych-z-nadrukiem. Formularze ofertowe prosimy składać w nieprzekraczalnym terminie do 31 sierpnia 2022 r. do godz. 15:00.

Fundacja Radomskie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej i jednostek samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Przysuskiego na spotkanie sieciujące w ramach projektu pn. „Radomskie PES! YES!” realizowanego Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.
Spotkanie odbędzie się 6 lipca 2022 roku o godzinie 14:00 w Wieniawie w Spółdzielni Socjalnej Leśny Zakątek znajdującej się pod adresem Kłudno 5 koło Wieniawy.
Jeśli działasz na rzecz środowiska lokalnego to spotkanie jest dla Ciebie, przyjdź, zobacz, poznaj innych.
Spotkanie ma na celu stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, wiedzy, nawiązywania współpracy, jak również wypracowywania wspólnych stanowisk, czy też diagnozowania aktualnych potrzeb społecznych.
Celem projektu jest rozwój społeczeństwa obywatelskiego, który planujemy realizować poprzez wzmocnienie współpracy między Podmiotami Ekonomii Społecznej (PES) a Jednostkami Samorządu Terytorialnego. Projekt jest realizowany na terenie subregionu radomskiego tj. miasto Radom, powiaty: radomski, szydłowiecki, kozienicki, przysuski, białobrzeski, lipski, zwoleński.
Na potwierdzenie swojej obecności czekamy do 1 lipca pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Po więcej informacji zapraszamy na naszego fanpage'a na Facebook'u: Radomskie PES? YES

Prowadzący spotkanie:
Michał Komorek

pdf Zaproszenie

Walne 2022

W dniu 22 czerwca 2022 r. w Inkubatorze Przetwórstwa Lokalnego w Klwowie odbyło się sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Lokalnej Grupy Działania „Wszyscy Razem”. Podczas spotkania zatwierdzono sprawozdanie z działalności statutowej Zarządu i sprawozdanie finansowe stowarzyszenia za 2021rok. Udzielono również absolutorium Zarządowi za poprzedni rok. Rok obrotowy zakończony został z zyskiem z działalności statutowej.

belka loga

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wszyscy Razem" działając na podstawie §19 ust. 4 punkt 8 Statutu zwołuje Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Wszyscy Razem", które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2022 r. ( środa ) o godzinie 15:00 w Klwowie - Zajazd Lwowski, ul. Opoczyńska 45 A, 26-415 Klwów.

belka logaSzanowni Państwo,

nasze LGD realizuje ważne badanie ankietowe na temat poziomu satysfakcji mieszkańców gmin z obszaru Lokalnej Grupy Działania "Wszyscy Razem". Wyniki ankiety posłużą ocenie z realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju oraz ukierunkują nasze działania w opracowaniu nowej strategii na lata 2021 - 2027.